HAKKIMIZDA

Koçoğlu Nakliyat

Denizli Evden Eve Nakliyat KOÇOĞLU 1998 yılından bu yana evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, eşya taşıma, fabrika taşıma, mağaza taşıma ve fuar taşıma hizmeti vermektedir. Firmamızda küçük, orta ve büyük ebatta son model nakliye araçlarımız mevcuttur. Son teknoloji nakliye ekipmanlarımız bulunmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat firması tüm Türkiye de saygın bir konuma ulaşmıştır. Başarımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasından dolayıdır.

Evinizi, ofisinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız uygun şeklide ambalajlanarak kırılma ve çizilmeler engellenmektedir. Antika ve özel değerli eşyalarınız bünyemizde çalışan marangoz ile hazırlanan ambalajlarda taşınmaktadır. Taşınmadan önce eşyalarınızın kaza sonucu zarar görmesi durumunda zararınızın karşılanması sigortalama işlemi yapılmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat olarak birinci amacımız evinizi sorunsuz yeni yerinize taşımaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere en iyi imkanları sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Biz bu sektörde var olduğumuz sürece bizden başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Bizimle çalıştıktan sonra bizi nakliyat hizmeti isteyen bütün tanıdıklarınıza tavsiye edeceğinizi biliyoruz.

Hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalması en temel amacımızdır. Biz sadece eşya taşımıyoruz, bizim için en değerli şey müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar gelişip büyütebilmemizin en önemli nedeni zaten budur.

Misyonumuz

Koçoğlu Nakliyat kaliete misyonu ve vizyonuyla güçlü anlamda konsolidasyon ve dağıtım hizmetleri sunuyor.Çolakoğlu evden eve Bütün talepler İstanbul ofisimizden yürütülerek müşteri için tek muhatap, basitleştirilmiş ve kısaltılmış bir süreç sağlayarak yükün kusursuz ve ekonomik rotasını belirliyoruz.

Temel Değerlerimiz Doğru bilgi ve şeffaflığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışı sahip olmaktayız Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirtiğimiz zamanda yapmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan çalışma ortamında çalışanların, kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak. Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir. Koçoğlu evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemini sorunsuz ve sigortalı olarak sunmaktayız.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetini sorunsuz ve sigortalı olarak sunuyoruz.

Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat işlemi öncesinde eşyalarınızı özel ekipmanlarla ambalajlayarak paketliyoruz.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat işlemi sonrasında eşyalarınızı özel depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Expertiz

Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde expertizlerimiz ücretsiz olarak sizi bilgilendirmektedir.

Sigortalı Hizmet

Evden eve nakliyat hizmetini sigortalı olarak sunmaktayız.