Denizli Evden Eve Nakliyat +90 532 371 53 14   +90 538 741 12 29   +90 546 271 09 00  
Denizli Nakliye Firmaları | Koçoğlu Nakliyat

En Kolay Koli Bulacağınız Yerler

En kolay koli bulacağınız yerlerin listesini siz müşterilerimiz için Koçoğlu Nakliyat olarak yapıyoruz çünkü taşıma işleminde kutuların önemi büyüktür neden diye sorarsanız, bütün eşyalarınızı ambalajlayıp kutulara koymanız daha iyi olur çünkü eşyalarınızın zarar görmesini bizim kadar sizde istemezsiniz. Bu yüzden eşyalarınızı kutulamanız gerecektir nereden ücretsiz koli bulacağınızı sizin için Koçoğlu Nakliyat olarak yazdık;

  • Bakkallar

Mahalle bakkallarının yerini şu an ne kadar süper marketler almış olsa da mahalle bakkallarınızdan gönül rahatlığıyla 1 – 2 hafta önceden haber verirseniz sizin için gelen ürünlerin kolilerini atmayacaklar sizin için ayıracaklardır.

  • Teknik Servisler

Eğer teknik servislerde tanıdığınız bir çalışan varsa o sizin için istemediğiniz kadar koli getirebilecektir istemeniz yeterli çünkü teknik serviste arızalı ürünlerin kolileri duruyor olacaktır ve bu ürünler arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın… vb. aletler olacağı için kolileri de büyük olacaktır gönül rahatlığıyla isteyebilirsiniz.

  • Showroomlar

Mağaza Showroomlarında koli bulabilirsiniz özellikle beyaz eşya showroomlarında çünkü oraya sürekli yeni ürün geldiği için eski ürünlerin kutuları atılıyor gidip isterseniz eğer ellerinde varsa verecekleridir. Ama etrafınızda beyaz eşya showroomu yoksa gidip mobilya showroomlarındanda alabilirsiniz bildiğiniz üzere orayada zigon sehpalar gibi ürünler koliyle geliyor.

  • Marketler

Marketlerden Veya Süpermarketlerden koli isteyebilirsiniz çünkü oralara sürekli yeni yiyecek ve içecek geldiği için onların kolileri çöpe gidiyor oraya gidip yetkili biriye maruzatınızı söylerseniz size seve seve yardım edeceklerdir.

Son Yazılar

Etiketler