HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA2019-02-14T08:45:42+00:00

Koçoğlu Denizli Evden Eve Nakliyat

Denizli Evden Eve Nakliyat

KOÇOĞLU 1998 yılından bu yana evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, eşya taşıma, fabrika taşıma, mağaza taşıma ve fuar taşıma hizmeti vermektedir. Firmamızda küçük, orta ve büyük ebatta son model nakliye araçlarımız mevcuttur. Son teknoloji nakliye ekipmanlarımız bulunmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat firması tüm Türkiye de saygın bir konuma ulaşmıştır. Başarımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasından dolayıdır.

Evinizi, ofisinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız uygun şeklide ambalajlanarak kırılma ve çizilmeler engellenmektedir. Antika ve özel değerli eşyalarınız bünyemizde çalışan marangoz ile hazırlanan ambalajlarda taşınmaktadır. Taşınmadan önce eşyalarınızın kaza sonucu zarar görmesi durumunda zararınızın karşılanması sigortalama işlemi yapılmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat olarak birinci amacımız evinizi sorunsuz yeni yerinize taşımaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere en iyi imkanları sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Biz bu sektörde var olduğumuz sürece bizden başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Bizimle çalıştıktan sonra bizi nakliyat hizmeti isteyen bütün tanıdıklarınıza tavsiye edeceğinizi biliyoruz. Denizli evden eve nakliyatta öncü firma

Hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalması en temel amacımızdır. Biz sadece eşya taşımıyoruz, bizim için en değerli şey müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar gelişip büyütebilmemizin en önemli nedeni zaten budur.

Misyonumuz

Koçoğlu Nakliyat kaliete misyonu ve vizyonuyla güçlü anlamda konsolidasyon ve dağıtım hizmetleri sunuyor.

Temel Değerlerimiz Doğru bilgi ve şeffaflığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışı sahip olmaktayız Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirtiğimiz zamanda yapmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan çalışma ortamında çalışanların, kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak. Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir. Koçoğlu evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır. Denizli Evden eve nakliyatta aranan firmayız.

 

Denizli evden eve Nakliyat

Koçoğlu Nakliyat olarak Kalite Politikamız;

Sürekli iyileşen ve gelişen Toplam Kalite Anlayışı ile hareket etmek

Sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek uygulamak.

Tüm çalışanlarımızın eğitim destekleri ile vizyonunu
genişletmek.

En kısa sürede en iyi hizmeti vermek.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Çevreye saygılı olmak ve doğanın korunmasına katkıda bulunmak.